• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 33

  Golden_Boy

  . From Askund.
  • Postime
   4,247
  • Rezultati i reagimit
   2,237
  • Pikët
   113
 • 23

  Beaute

  • Postime
   18,256
  • Rezultati i reagimit
   470
  • Pikët
   83
 • 19

  alem_de

  Super Anëtar From Gjermani.
  • Postime
   996
  • Rezultati i reagimit
   15
  • Pikët
   38
 • 15

  PuffetiNa

  V.I.P
  • Postime
   14,105
  • Rezultati i reagimit
   5,060
  • Pikët
   113
 • 13

  SEa

  Anëtar i ri From marina di massa
  • Postime
   1,516
  • Rezultati i reagimit
   11
  • Pikët
   0
 • 12

  clizia

  Anëtar i ri From ne zemren e dikujt
  • Postime
   298
  • Rezultati i reagimit
   5
  • Pikët
   0
 • 11

  Alb_LoVeR

  Anëtar i ri 38 From LosT In YouR EyeS
  • Postime
   1,559
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 11

  OneLL..&

  Anëtar i ri
  • Postime
   631
  • Rezultati i reagimit
   8
  • Pikët
   0
 • 10

  unlovely

  Anëtar i ri 34 From Lost in the air
  • Postime
   483
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 10

  AcD

  Anëtar i ri From usa
  • Postime
   137
  • Rezultati i reagimit
   1
  • Pikët
   0
 • 10

  Emirjola

  Anëtar i ri From verdalle!
  • Postime
   150
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 9

  LoLiTa

  Anëtar i ri From U.S.A
  • Postime
   116
  • Rezultati i reagimit
   1
  • Pikët
   0
 • 9

  OnLy

  Anëtar i ri From Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
  • Postime
   155
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 9

  tété

  Anëtar i ri From Do te me besh gje vizite?
  • Postime
   1,710
  • Rezultati i reagimit
   26
  • Pikët
   0
 • 9

  Oltina

  • Postime
   45
  • Rezultati i reagimit
   1
  • Pikët
   0
 • Top