• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Te dua ... ne nje gjuhe tjeter

Status
Temë e mbyllur.

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Thjesht thuaj te dua ne nje gjuhe tjeter


ja une do ti them ne gjuhen anglisht ...I love you


vazhdoni.....
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Te dua ... ne nje gjuhe tjeter

Aš tave myliu ( Lituanisht e mora nga google translate :p )
 

Elssa

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 27, 2010
Postime
39
Pikët
0
Përgjigje e: Te dua ... ne nje gjuhe tjeter

I love you ``perqafim``
 
Status
Temë e mbyllur.
Top