• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje dashurie..

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Te gjithe dashurojme...
Te gjithe perjetojme grindje acarime pasjon brenda nje lidhje..
Por kur partneri/ja na acaron nga nervat rrembimi i nervave shkon ne max..
Thoni cilat gjera ju acarojne...ne nje lidhje..ato qe mendoni ato qe perjetoni ne nje lidhje..etj..
Besoj qe ka plote gjera..le ti themi...ashtu siq i mendojme dhe i jetojme ne perditshmerin ton...

Nje nder acarimet e mija ne nje lidhje eshte ...kur partenrja mundohet te lexoj dicka me shume ne mendimet e mija se sa ajo qe them une, dhe nxjerr dhe konklyzione..mbi mendimin qe ai mendon kjo me acaron vertet..ne nje lidhje..
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

kur ben apo thot dicka qe une e kam inat ...
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

Mosbesimi, gjeja qe me acaron. Ne bote vetem dy gjera mund te me acarojn nga gjithe ajo qetesi qe me karakterizon. Mosbesimi dhe ofendimi.
 

OnLy

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 10, 2009
Postime
155
Pikët
0
Vendndodhja
Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

Kur Me Kerkon T`me Ket Pran Cdo Ore Qe Ka Bosh``15````15````15````15````15````15``
 

maratonomak

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 26, 2011
Postime
68
Pikët
0
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

Kur hap tema muhabeti ne momentet kur s'kam nerva te flas me njeri
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

Kur me thote si duhet te mendoj dhe cfare duhet te bej...
 

maratonomak

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 26, 2011
Postime
68
Pikët
0
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

Nganjehere gjeja qe me acaron ne nje lidhje eshte ....lidhja vete.....
 

OnLy

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 10, 2009
Postime
155
Pikët
0
Vendndodhja
Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

Kur Do Me Kontrollu Tel Loooool Sa I Urrej Kto Tipe Femrash, Qe Jan `Mosbesuse`:p:ppp
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,420
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

Kur dua te bisedoj , sqaroj ai ben sikur nuk degjon :mad::mad::mad:
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

me acaron kur thote une jam kshu e ashtu o god
 

Vesa

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 26, 2011
Postime
10
Pikët
0
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

kur me thote ne rregull,ne rregull,per gjithcka nderkohe qe une e di fort mire se ka ca gjera qe sjan ne rregull :D
 

shoku_tanku

V.I.P
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
36,189
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

Nje nder acarimet e mija ne nje lidhje eshte ...kur partenrja mundohet te lexoj dicka me shume ne mendimet e mija se sa ajo qe them une, dhe nxjerr dhe konklyzione..mbi mendimin qe ai mendon kjo me acaron vertet..ne nje lidhje..
Nuk e kuptoj perse duhet te na duket acaruese dicka e tille?Perkundrazi,duhet te na lumturoje fakti qe ajo tenton te mendoje!
 

Chanel

°.•°•.★DIVA★.•°•.°
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
187
Pikët
0
Vendndodhja
Underneath the stars
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

Më acaron kur e kap muza poetike e nuk njeh fund. Mgjth njëkohësisht edhe më pëlqen :D

Nqs s'do të kishte çdo njeri aftësitë e tij acaruese, nuk do e dashuronim aq shumë dhe nuk do të na dukej aq interesante lidhja:)
 

sara28

I miss you
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
62
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e zemres time
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

me acaron kur me thote nuk vonohem e vij shpejt dhe ajo shpejt eshte mbas 1-2 oresh....i kam shume besdi vonesat
 
Top