• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje dashurie..

Ganimet

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2012
Postime
5,385
Pikët
48
Vendndodhja
Ne toke
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

atoi qe i perserisin llafet.

-shtrydhje-jom une i maren vesh
 

lisja

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 9, 2012
Postime
128
Pikët
0
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

Boh.... Nese ve re qe ti ndjen ne shume se ai/ajo... Kjo me acaron tej mase...
Apo kjo shprehja: une mund te kem cilen do por te dua ty:p

Edhe , kujton ti se jam une cila do :p :p
 

Ema

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 29, 2013
Postime
1,212
Pikët
0
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

...eh më acarojnë kërkesat...
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,199
Pikët
113
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

Veni nje parrulle para compiuterit.
baby love you.
kaq
 

Xhebraili

El Pistolero
Anëtar
Jan 8, 2014
Postime
4,003
Pikët
0
Vendndodhja
Peja
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

sms-t qe fillojne ku edhe me kond je
 

Rina

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
1,711
Pikët
63
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

Nuk te dua, prandaj me acaron.
Ju se dini as kur doni (dashuroni) e as kur jo. `lol` Pak qenie komplekse jeni :p


.
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
53,203
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

Kur: ai e di shume mire qe jam ne shpi, me merr ne tel edhe me thot: Ku je ??:mad::mad:
ose je ne shtepi dhe bertet "pse se ngre celularin kujtova se te kishte ndodhur dicka"...:?

Per vete do flas per burrin eshte i vetmi real relationship lol
tani e dua burrin shume ama sigurisht nuk eshte perfekt dhe disa gjera qe un dua ti ket ndryshe si ka. So nje gje qe ska eshte durim dhe kindness per njerez te panjohur:
me acaron fakti qe ska filter me njerez te panjohur, pshm nese dikush e acaron e ofendon ne vend dhe nuk ndihet keq fare nese personi u ofendua apo jo...e kam fjalen kur jemi ne publik, ne restorant apo diku tjeter...pshm nje rast, nje djal 10 vjecare shtyvi vajzen tone e vogel aksidentalisht dhe burri i bertiti lol...nje grua kashiere po rrinte dy ore te na scan ushqimet, i bertiti "can you be any slower geez"...so 1) ndihem keq qe i turperon njerzit 2) ndihem e turperuar vete se mendoj sikur ata mendojn un jam e tille gjitheashtu ose pelqej kete lloj karakteristik :p
 

Kulpra

A.
Anëtar
Jul 19, 2012
Postime
4,796
Pikët
0
Vendndodhja
Në syrin e ëndrrave
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

Do me acaronte:

- Kercenimi (cfaredolloj te ishte)
- Shmangia e pergjigjeve per pyetjet qe duhet te kene nje pergjigje
- Vonesat i kam zet
- Justifikimet nuk i dua

etc

Pergjithesisht me pelqejne njerezit abstrakte lol
 

Miti

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 9, 2012
Postime
1,029
Pikët
0
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

......me acaron fakti qe kohet e fundit ka shume deshire te me kontrolloi celularin, jo pa te drejte ama ja qe me ven ne siklet, :D
 

tété

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1,710
Pikët
0
Vendndodhja
Do te me besh gje vizite?
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

Personat qe nuk shprehen!!!
Zoti na ka dhene nje goje qe te flasim. Nqs nuk e perdorim per te shprehur ndjenjat apo gjera te tjera cfare kuptimi ka?
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,280
Pikët
113
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

Kur ben si xheloz...
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
33,826
Pikët
113
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

E paskam cituar edhe me siper dhe e besoj qe perderisa dikush acarohet nga fjala apo veprimet e dikujt sigurisht nuk ka ndjenje dashurie fare. Edhe ketu femra eshte ajo qe s'kupton dhe gabon. Behet rrodhe, genjen veten.
Si femra,ashtu edhe mashkulli duhet t'i kthejne kurrizin njeri tjetrit e te shohe secili punen e tij, kur fjala 'po me acaron' hyn ne dialog.
 

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
17,401
Pikët
113
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

acarim eshte fjale e rende...nese arrin deri aty, dicka nuk shkon... sigurisht mund te kete gjera apo veprime qe nuk te pelqejne, e ne kete rast mire eshte ta shprehesh hapur cfare nuk te pelqen... nese e ndien veten se po sakrifikon dicka, nese nuk e ndien veten te lire, me mire secili ne pune te vet :)
 

shoku_tanku

nje pyke midis jush,cun per s'prapi
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
35,074
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

Nuk ishte nevoja te shkruaje 4 fjali per te na thene qe nuk ke asnje eksperience dashurie.
 

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
17,401
Pikët
113
Përgjigje e: Te dua ..Por mos me acaro...Kush jane gjerat qe u acarojne ne nje lidhje

mbase jo dashurine ashtu sic e njeh ti :)
 
Top