• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Te dua & te dashuroj ...

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Te dua & te dashuroj ...

te dua...te deshiroj (filtrim..ndenje momentale) ..jo e sigurte
te dashuroj ..Pafundesi ;) e me shpresa mbase.....;)
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Te dua & te dashuroj ...

Te dua - ndjenje sublime

Te dashuroj - terheqje fatale
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Te dua & te dashuroj ...

Te Dua - Njeriut Te Zemres

Te Dashuroj - Propozim
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Te dashurosh do te thote....

te dashurosh do te thote .....
- te qash me zerin e heshtur qe lotet e tu mos te lendojne ata qe do
- te flasesh me zerin e vogel, dhe ti thuash vetes " nuk po te tradheton, se do ate sa ty"
- te mbyllesh syte dhe ne cdo perpelitje qepallash te shohesh syte e tij jeshil qe te veshtrojne.
- te kujtosh aromen e tij, prekjet, puthjet, shtrengimet e tij dhe mos te ndihesh kurre vetem
te dashurosh do te thote te heqesh dore, sepse e di qe ajo qe do eshte e gabuar................ E BEN DOT?
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: Te dashurosh do te thote....

clizia me ebre te qajjjjjjjjjjj:p:p
Te dashurosh do te thote je budalla:p:p
te dashurosh do te thote te nxjerresh zemren ne mes te rruges:p:p
te dashurosh do te thote qe sje ne rregull me memorjen ose me nuhatjen:p:p
sdi mee :p:p
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Përgjigje e: Te dashurosh do te thote....

...........te njohesh veten ne detaj :)
 

kukulla

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Re: Te dashurosh do te thote....

te dashurosh eshte vujatje lumturi ndjenj dashuri eshte gjeja me e bukur qe te ndodh ne jete kur eshte dashuri e vertet
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Përgjigje e: Te dashurosh do te thote....

te dashurosh do te thote te harrosh veten, dhe ne perqafimet e dashurise te gjesh qetesine dhe shplodhje,
te dashurosh do te thote mos te jesh kurre vetem, sado larg te jesh, sado pak te shihesh
te dashurosh do te thote te jesh egoist, pa patu frike se kerkon shume
te dashurosh do te thote te dish te qash e te qeshesh me te njejten gje
te dashurosh , do te thote aq shume..
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Te dashurosh do te thote....

te dalesh jashte natyres tende, te arrish majen e lumturis po ashtu dhe te prekesh fundin... eshte si stina e luleve, e bukur, shumengjyrshe, e hareshme por ndodh dhe te jete e ftohte si acari, si shiu ... etj etj
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Përgjigje e: Te dashurosh do te thote....

te dashurosh do te thote mos te heqesh dot mendjen nga si qe te lumturon dhe te lendon ne te njejten mase
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Përgjigje e: Te dashurosh do te thote....

te dashuosh do te thote te largohesh kur e kupton qe qe mund te lendosh
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Te dashurosh do te thote....

te dashurosh do te thot qe ke ndjenja te pakten ;)
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Te dashurosh do te thote....

belle vie je per ndonji dhenie ti se me pelqeka menyra jote
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Te dashurosh do te thote....

Te dashurosh do te thot......... te vuash :)
 
Top