• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Te duash apo te duhesh?

O2

☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
23,090
Pikët
113
Pyetje e mbremjes, per te ngeshmit: :d

Te duash dike qe s’te do, apo te duhesh prej dikujt qe se do?!

P.s: E di qe me mire te duhen te dy palet, ndaj permbajuni sa te mundeni pyetjes... -party-
 

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
6,076
Pikët
113
Përgjigje e: Te duash apo te duhesh?

Te duhesh prej dikujt qe se do.

Opsioni pare duket shume mazohist. :)
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
49,324
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Te duash apo te duhesh?

Ca anej e ca ketej.... e rrojten te pleqerojne se bashku ne kopertinen e nje endrreee me pishmanllek.......
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
17,749
Pikët
113
Përgjigje e: Te duash apo te duhesh?

Te duash, ne çdo rast.
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,759
Pikët
113
Përgjigje e: Te duash apo te duhesh?

te te duan :D te tjerat jane relative mund te perzgjedhesh ke te duash :D
 

e panjohura

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Sep 2, 2010
Postime
7,967
Pikët
113
Vendndodhja
Atje ku më le!
Përgjigje e: Te duash apo te duhesh?

Asnjeren....sepse kjo eshte tortur shpirterore ne te dy opcionet.....
 

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
31,527
Pikët
113
Përgjigje e: Te duash apo te duhesh?

tme duan dhe pike.

ate tjetren e kam provuar dhe sme nxorri gjekundi :d
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
33,822
Pikët
113
Përgjigje e: Te duash apo te duhesh?

Tamam! Te kete e te kem leke($).
 

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
31,527
Pikët
113
Përgjigje e: Te duash apo te duhesh?

Nuk do te dhimbte me shume kjo,duke e ditur qe ai s'te do?
ajo e ka te ndjesia qe perjeton njeriu kur dashuron. dhe eshte e vertete kjo, sepse jo cdo njeri mund te duam me shpirt.. dhe kur te shfaqet ai njeri edhe pse ste do, ti perjeton ndjenjat me te bukura qe ekzistojne...
 

O2

☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
23,090
Pikët
113
Përgjigje e: Te duash apo te duhesh?

ajo e ka te ndjesia qe perjeton njeriu kur dashuron. dhe eshte e vertete kjo, sepse jo cdo njeri mund te duam me shpirt.. dhe kur te shfaqet ai njeri edhe pse ste do, ti perjeton ndjenjat me te bukura qe ekzistojne...
I bie te duash vuajtjen tende ama :)
 

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
31,527
Pikët
113
Përgjigje e: Te duash apo te duhesh?

I bie te duash vuajtjen tende ama :)
po ate se kontrollon dot ti.

te perjetosh emocione te pazakonshme, vetem prej dikujt, eshte shume fat. sepse jo cdo njeri mund te doje kaq fort ne nje jete te tere. dhe kur kete ndjenje ta jep ai qe ste do, ath merret si fat.
 

O2

☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
23,090
Pikët
113
Përgjigje e: Te duash apo te duhesh?

Te duash pa pretenduar asgje eshte forma me e larte e dashurise. :)
Wow ....:d po mendoja per nje cast te tregohesha pak egoiste por me kete qe the ndryshova mendje :)
 

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
31,527
Pikët
113
Përgjigje e: Te duash apo te duhesh?

Wow ....:d po mendoja per nje cast te tregohesha pak egoiste por me kete qe the ndryshova mendje :)
keto jane teori o Anita :d praktika i ka perfunduar ato vajza qe dashuruan pa kushte, prostitute.

realiteti eshte mijera kilometra larg.
 
Top