• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Te gjithe jemi per cmendine.

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
25,259
Pikët
113
Eshte rob i mir dreqi po rreshket ndonjeher, kshu pa dashje me qellim, do me kap peshk me keto te shkruajtura po ne fund kap vec ndonje bretkos ene ajo i rreshket ne fund lol

ps: Na nxorret nga udha e zotit na nxorret turp te keni kalamoj te pifur lol
Pse po thu kjo puna 1 ore po i terheqi gjinin e bukur :D
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
25,259
Pikët
113
Opo c'è pyet se sheh te tera tu majt rradh lol , mortja mortja, her tjeter lali genje icik me lehte se vallaj na bone me zemer lol
E po tani si mundem te ja vertetoi, eshte diqka e komplikuar sepse femer ketu vullnetare eshte veshtir me gjet sa per testim bie fjala, perndryshe 60 minutsh do kishe par seks me sy, sa kishe thene wow paska shqiptar :S
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
25,259
Pikët
113
@Nicktjeter e gjetem presidentin e clinikes lol ja tek e ke Lol
Me ka rastis ne shum vende e kam rregullu imazhin e shqiptareve sepse thonin me par qe shqiptaret nuk jan te mire ne seks, po u dashke une me mund dhe djers me rikthy imazhin dhe nderin e shqiptareve. Per ata nje plak thonte disa meshkuj jane vetem per t’i bere palar femrat :D
 

Lea

E dashuruar kok e kemb mbas nje engjelli ❤
Anëtar
Sep 4, 2017
Postime
13,335
Pikët
113
Vendndodhja
Ku zemra e saj rreh💖💖
Me ka rastis ne shum vende e kam rregullu imazhin e shqiptareve sepse thonin me par qe shqiptaret nuk jan te mire ne seks, po u dashke une me mund dhe djers me rikthy imazhin dhe nderin e shqiptareve. Per ata nje plak thonte disa meshkuj jane vetem per t’i bere palar femrat :D
PPSL lol

E mir lum ti lol
 
Top