• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Te gjithe juve qe kur beni dush e harxhoni te gjith ujin e ngrohte...:P

Derevko

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 7, 2010
Postime
6
Pikët
0
Përgjigje e: Te gjithe juve qe kur beni dush e harxhoni te gjith ujin e ngrohte...:p

Mu nuk me boni me qesh, me boni tjeter efekt :O
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Te gjithe juve qe kur beni dush e harxhoni te gjith ujin e ngrohte...:p

hahaha..mos harxho ujin kur lahesh kete efekt bej dhe ti :p se tjeter efekt e ke per vete :p
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,873
Pikët
113
Përgjigje e: Te gjithe juve qe kur beni dush e harxhoni te gjith ujin e ngrohte...:p

hahaha..mos harxho ujin kur lahesh kete efekt bej dhe ti :p se tjeter efekt e ke per vete :p
Vallahi nuk jam kursimtar kur lahem lol
Varet nga rrethanat-pis-
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,873
Pikët
113
Përgjigje e: Te gjithe juve qe kur beni dush e harxhoni te gjith ujin e ngrohte...:p

:O..............

uffff moj SEa ... ça m`lodh kot me vrapu ne ket teme...me laps n`dore , me mbajt shenime per "ekonomine " :p
Shiko sahatin e ujit edhe shpenzimet dalin vete:p
Ka dhe alternative: me sapllak ne dorehahahahahaha
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,873
Pikët
113
Përgjigje e: Te gjithe juve qe kur beni dush e harxhoni te gjith ujin e ngrohte...:p

E po tani ... "sahati ka ngel me pa" se kto "keshillat" e SEa -s i shifni ju cunat :p


E pershendes SEa me ket rast :)
Po ca ti bojme tashi,ndodhin..
Ne sahatin e kemi si orientim,deri kur do arrijme...
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Te gjithe juve qe kur beni dush e harxhoni te gjith ujin e ngrohte...:p

Car jon kto femna kshu qe harxhokan ujtin kot, ato u dashkan la ashtu si lahet macja.

:D
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,825
Pikët
113
Përgjigje e: Te gjithe juve qe kur beni dush e harxhoni te gjith ujin e ngrohte...:p

E pse,mos duhet me u la me uje te ftofet kshtu

Jo mer,se po thahem nga i ftofti kshtu vesh,e jo mo ,me u la dhe me uje te ftofet:D

Shyqyr qe nuk kom sahat per ujin:D:p
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Te gjithe juve qe kur beni dush e harxhoni te gjith ujin e ngrohte...:p

nuk harxhohet uji ngrohte por harxhoj maksimum:d
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Te gjithe juve qe kur beni dush e harxhoni te gjith ujin e ngrohte...:p

popull qe i merr gjojnat me shejtanlliqe :p ooo mos harxhoni ujin shume se ju zbutet lekura :p haha

psh Meri-n e dashur :p kur je lare? hahaha
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Te gjithe juve qe kur beni dush e harxhoni te gjith ujin e ngrohte...:p

hahahahah eeeeee :)
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Te gjithe juve qe kur beni dush e harxhoni te gjith ujin e ngrohte...:p

Nuk kushton shume uji ne Gjermani,une harxhoj shume uje.Pishina,bahcja, luljumi,lulet e tjera.Dushi nuk luan ndonje rrol me.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Te gjithe juve qe kur beni dush e harxhoni te gjith ujin e ngrohte...:p

alem_de po vijme atje pra hahahahaha :p
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Te gjithe juve qe kur beni dush e harxhoni te gjith ujin e ngrohte...:p

Hajde, nga 10 dhomat zgjidh ku te duash te rrishe,me tv.intr.pc e tjera.Hahahaha (bej shaka se te kam mike shume te mire.Ishalla te keshe nje fat te mire)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Te gjithe juve qe kur beni dush e harxhoni te gjith ujin e ngrohte...:p

alem_de ja gati ca valixhe ..mbas vitit te ri vije..hahaha..nje dhome qe shef bahçen lulet e bukura...nuk do ishte keq :p
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Te gjithe juve qe kur beni dush e harxhoni te gjith ujin e ngrohte...:p

Mire se te vishe.Dera e bujarit nuk mbyllet as nje here.Hahahaah
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Te gjithe juve qe kur beni dush e harxhoni te gjith ujin e ngrohte...:p

flm shume ..ejvalla :)) mjafton fjala dhe zemra jote.

ps..do harxhoj uj per te ujitur bahçen hahaha
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Te gjithe juve qe kur beni dush e harxhoni te gjith ujin e ngrohte...:p

hahahaha,s'ka problem.Ku harxhohet edhe fitohet.Te persh,Sea.Eshte kenaqesi me fol me ty.Respekt.
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Te gjithe juve qe kur beni dush e harxhoni te gjith ujin e ngrohte...:p

Unaaa, unaaaa bej pjese ne kete kategoriiii !
Mundesisht te jete plot uji i ngrohte, serish me mua ne dush ka nje keqabuzim ! :p !
 
Top