• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Te kujtohet...

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Te kujtohet...

Po

Te kujtohet qe ne e kemi nje tem te till ? :)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Te kujtohet...

jo

te kujtohet kur ke ik nga ora e Historis ?
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Te kujtohet...

poooooooooooooo se perdite bej hahahahhah

te kujtohet kur ndrove nick ?
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Te kujtohet...

po :)

te kujtohet barculeta me bjondet ?
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Te kujtohet...

Pjo

Te kujtohet kur shkum bashk me pi kafe me SkenderBeun ? :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Te kujtohet...

pooooooooooo bile Donikes i ngeli hatri ne qe dulum me skenderbeun :)

te kujtohet kur e tradhtoj donika skenderbeun me hamzen ?
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Te kujtohet...

Po :p dru qe hongri masanej nga skenderbeu :p

Te kujtohet kur shkove dje ne plazh ? :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Te kujtohet...

jo se skam qen akoma ;)

te kujtohet kur ke vjedh kumbulla jeshile ke komshiu ?:)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Te kujtohet...

jo....se nuk ishin kumbulla ishin domate:p hahaha

te kujtohet kur ke blere fustanin e kuq?:D
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Te kujtohet...

looooooooool po :p

Te kujtohet kurr rrafe shefen kot per qef ? :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Te kujtohet...

ncuq se e kam ble ngjyr te verdh ;)

te kujtohet kur i mbathe papucet mbrapsht ?hahahah
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Te kujtohet...

ncuq se e kam ble ngjyr te verdh ;)

te kujtohet kur i mbathe papucet mbrapsht ?hahahah
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Te kujtohet...

po.........hahahaha

te kujtohet kur ke heq vetullat per here te pare?:p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Te kujtohet...

po

te kujtohet kur ke prit 30 min busin ?
 
Top