• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!?!?

CarpeDiem

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Albania, Tirana
Përgjigje e: Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!?!?

Gjer ne momentin qe skam marr akoma vendimin ( te martuarit pra zgjedhjen e partneres ) do besoj se kjo shprehje nuk qendron ( pra shpresoj qe tek mua mos te qendroj )
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!?!?

Kesaj nuk i dihet.....asgje nuk eshte e thene.....asgje nuk eshte e sigurte....asgjeje nuk i duhet besuar.....varet nga ne e ardhmja jone.....E SHKUARA ESHTE HISTORI....E TASHMJA ESHTE DHURATE..E ARDHMJE ESHTE DHE NGELET PERHERE MISTER..........
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!?!?

Sbesoj se ekziston me ajo koh..qe tna martojn ...si ka ndodhur ..vite me pare e koh te shkuara..do te thoja qe eshte thenie qe ekzziston mbase akoma ..po ne vende te humbura dhe ne kushte qe shum pak njerez ekzistojne..me pak fjale..ekziston po mua sme bind..sepse flas personalisht...
sme detyron kush te rri me dike qe se dua...
e vertet qe shum me duan ;)
dhe mendoj gjithashtu ne momentin qe do jem e bindur t'jetoj me njeriun qe do ja vlej e do me bej te lumtur...
Kshuqe ska chance t'jem ne ritualin e kesaj thenie :)
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!?!?

E urrej k`te shpreje,,,,,,, nuk dua qe jeta te funksionoj kshu,,,,
 

maratonomak

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 26, 2011
Postime
68
Pikët
0
Përgjigje e: Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!?!?

Ka mundesi qe te jete e vertete........Jo gjithmone ama....
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
Përgjigje e: Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!?!?

Shume e vertete ne shumicen e rasteve...edhe jo e vertete per mua personalisht..;)
 

maratonomak

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 26, 2011
Postime
68
Pikët
0
Përgjigje e: Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!?!?

Edhe mua personalisht....mgjse s'ka mor fund gjithcka....
 

megg

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2011
Postime
68
Pikët
0
Vendndodhja
"
Përgjigje e: Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!?!?

Holey true,,,ne duam dike por ai snuk hic,,,
dikush tjeter na do neve por ne snuk hic,,,
Me ke do perfundojme ???me dike qe te na i mbylle plaget,,,
Iii qa realiteti i trishtuar :(:(:(:(
 

gladiola

V.I.P
Anëtar
Aug 14, 2010
Postime
3,957
Pikët
113
Vendndodhja
Shqiperi...Korce
Përgjigje e: Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!?!?

Mendoj se eshte aktuale per cdo kohe...ka arsye te ndryshme qe ju ndodh njerzve kjo gje...
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!?!?

Me grate e para eshte e vertete,me gruan e fundit nuk eshte e vertete.Nuk e di sesi do perfundoje me grate e tjera.
 

Saura

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 25, 2010
Postime
2,644
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!?!?

Me grate e para eshte e vertete,me gruan e fundit nuk eshte e vertete.Nuk e di sesi do perfundoje me grate e tjera.
Po mqs paska qelluar ne shenje tek e fundit ...mos ju ndaj atehere :p lol
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!?!?

Po mqs paska qelluar ne shenje tek e fundit ...mos ju ndaj atehere :p lol
Mos e fol !.Nuk do i ndahem.Edhe se ndarja ka efekt pozitiv.
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!?!?

Sa e vertete eshte per ju kjo shprehje?!?!
Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!?!?

Kush e ka thene, do kete bere shaka....
 

Fiore

ON/OFF
Anëtar
Mar 3, 2012
Postime
915
Pikët
0
Vendndodhja
Venus
Përgjigje e: Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!?!?

Kjo shprehje eshte mes e vertete.Vetem ata qe jane martuar me te parin qe kane dashuruar ,s'arrijne ta kuptojne.Megjithate,ata/o harrojne qe dikush mund t'i kete dashur per se largu dhe nuk arriten t'i bejne te tyret.;)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Te tjere duam,te tjere na duan, me te tjere perfundojme!?!?

... ne kerkim te perfundimit jam !

Meqe si pa dashje qenka '' The END '' ,,,, '' ``11`` '' te me bjere Bred Piti

:p
 
Top