• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tek cila dashuri e gjeni veten?

DUA

Aquila non capit muscas
Anëtar
Apr 6, 2020
Postime
1,456
Pikët
133
Vendndodhja
Utopia
ato te padukshmet i shkatarron 😁

se di pse dua paqe vetem paqe asgje prej gjeje!
Me Duket sikur jam gjithmone ne lufte me dicka😊

o zot me paska rene ne koke 🤭
Më ke qëndruar afër shumë 😂🤗 më e keqe se covidi është kjo punë 😂 s’ka ilaç 😁
 

Helena

☆✬◦°˚°◦. ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ .◦°˚°◦✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
21,327
Pikët
113
E dyta i shkon per shtati nje ujori si une... 😊
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
7,346
Pikët
113
Dashuria eshte 1, nuk eshte 5. Te gjithe jane xheloze, romantike, shoqerore, pragmatiste, altruiste etj. Kush thote te kunderten eshte mashtrues.
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
41,702
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Tek ajo qe i kishte krahet e hapun por qe kishte harru te kycun, zemren..............
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
41,702
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Atehere, kur humba vehten une, ajo (dashnia) qe m rraft i pik, sa shume vlen, s'erdhi te me gjeje...
Tani, pse duhet do shkoj une tek ajo, qe te gjej vehten ?!
Hic nuk e bej !
U bo ajo ! -fershellen-
po qendron edhe nje mundesi tjeter, qe te gjeni njeri-tjatrin........
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
25,362
Pikët
113
Une po kerkoja te lexoja ndonje postim timin por spaskam shkruar gje 😁
Kushedi sa kot do me dukej vetja , po u shkriva me postimet e Merit nder vite , njelloj do ishte edhe reagimi im -qesh-
une kisha Shkruar “asnjera”
Vazhdoj te mendoj same
Sjam rritur hic 😁

ps. Meri thote te verteten ne menyre abstrakte
Lum ai qe e kupton dhe meson 😁
 
Top