• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Teksti i “L.A. Woman” shitet për 14.770 euro

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Një letër e verdhë në të cilën frontmeni legjendar i grupit “The Doors”, Jim Morrison, kishte shkruar këngën “L.A. Woman”, është shitur për 19.500 dollarë (14.770 euro).
Letra në të cilën gjendeshin edhe shkarravina dhe skica të bëra nga këngëtari i ndjerë, të martën doli në një ankand në Reading të Anglisë.

Nga gjërat tjera të shitura, ishte edhe një pikturë abstrakte e kitaristit legjendar Jimi Hendrix që u shit për 12.600 dollarë.
 
Top