• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Telefonata që zgjati 40 orë

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113


Është arritur të realizohet në Gjermani telefonata më e gjatë në botë, që ka zgjatur 40 orë mes dy bashkëbiseduesve 27 dhe 25 vjeç.

Rekordi është vendosur falë një aksioni të përbashkët mes kompanisë telefonike “Alice” dhe Radio Hamburg, që ka transmetuar drejtpërdrejt bisedën.

Që të quhej e vlefshme duhet të kishte një përmbajtje me kuptim dhe heshtja nuk duhet të ishte më e madhe se 60 sekonda.
Telefonata e Keyvan Hamidi dhe Sercan Aratemuer ka filluar në orën 17 të ditës së djeshme dhe ka përfunduar sot në 9.
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
15,257
Pikët
113
Përgjigje e: Telefonata që zgjati 40 orë

Telefonata ime qe ka zgjatur me shume ishte 17 ore ne dhjetor 1998...
 
Top