• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Telefoni

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Eshte luks apo nevoje...ju si mendoni.?

Une nuk rri dot pa telefon personalisht edhe pse mendoj qe ndonjehere pa te do isha me e qete!
Po juve?
 

The_AnGeL

World is Mine
Anëtar
Jan 27, 2010
Postime
174
Pikët
0
Vendndodhja
Atje Ku Ballakumja Eshte me e Shijshme ;)
Përgjigje e: Telefoni

Une mendoj se eshte nevoje , Te ndihmon shum ne rast te ndryshme , nje i semure dicka qe duhet bere pune sekondash cel eshte gjeja me e mire . pastaj ka edhe te kqijat e veta po per mua eshte i nevojshem .
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Telefoni

E preferoj me shume ta kem te pershtatshem per foto apo video kur qellon ndonjehere te shoh diçka qe dua ta ruaj kujtim .

Per te fol apo sms ne te rralle kur kam pune .

Kam qef te kem nokia n 8 , kur te dale :D[ame=http://www.youtube.com/watch?v=_qGFPBZdzWM]YouTube - Nokia N8

Foto 12 mp video Hd ready :O
 

ediplus

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Përgjigje e: Telefoni

Kam dy telefona nje nokia dhe nje samsung te dy te thjeshte por qe mbajne bateri gjate, nuk jam i dhene pas fotove,videove etj.
mjafton te formoj numrin dhe te shkoj zilja, te mbaje gjate bateri dhe te degjohen mire e dua vetem per pune nuk e dua per luks
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Telefoni

telefoni eshte nje luks qe tashme eshte bere i domosdoshem...personalisht e perdor vetem per sms e telefonata.kam gjashte vjet pa nderruar tel, me duket se ka ardhur momenti
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,342
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Telefoni

Telefoni ne shumicen e rasteve eshte i vetmi mjet qe mbaron pune...sjam shume i fiksuar mbas markave majfton te mbaj bateri dhe te bej alo :p per monetin kam nje Blackberry Samsung..

 

Albi

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 18, 2010
Postime
4
Pikët
0
Vendndodhja
Ne toke !
Përgjigje e: Telefoni

Nuk rri 1 min pa telefon kam 4 me ate te shtepis dhe te punes behen 6.
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Telefoni

Une kaloj nje pjes te mire te dites time duke folur, duke drg sms, nganjeher me vjen ta kap ta thyej se s`me lene rehat duke me marr, (mami im mban rrekord thirjesh ne cel tim :D)

Tel qe kam tani

 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Telefoni

Një spiun shumë i mirë, që nuk të lë rehat as të flesh gjumë! Po ç'të bëj se kam familjar në çdo cep të botës, as që ja shikoja bojën dhe as doja t'ia dija nëse ekzistonte si diçka e nevojshme.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,405
Pikët
113
Përgjigje e: Telefoni

E kam pa kontrate celularin,mjafton qe me gjejne kush do???
Deshira: ne Afrike pa celular apo tel. dy te zeza te me bejne fresk me gjethe palme.
Kjo do ishte perfekte.
lg
 

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
6,101
Pikët
113
Përgjigje e: Telefoni

Edhe pse kjo teme nuk ka kuptim tani me, sepse te gjithe kane telefon dhe posedimi i tij eshte nevoje elementare, shfrytezojme temen per te postuar se cfare telefoni posedojme:

Une aktualisht: ALCATEL (aq me mba xhepi)

 

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,554
Pikët
0
Vendndodhja
Vlorë
Përgjigje e: Telefoni

keta quhen telefon? ajfon? smartfon? celular?...cfare emri t'i veme?
 
Top