• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

Thread
Telefoni
 • 1

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   12,004
  • Rezultati i reagimit
   11,610
  • Pikët
   113
 • 1

  The_AnGeL

  • Postime
   174
  • Rezultati i reagimit
   5
  • Pikët
   0
 • 1

  SmiLey

  Anëtar i ri From Negli occhi suoi! ♥ ♥
  • Postime
   1,274
  • Rezultati i reagimit
   10
  • Pikët
   0
 • 1

  SubZ

  A Legend Never Dies From Underground
  • Postime
   739
  • Rezultati i reagimit
   14
  • Pikët
   0
 • 1

  Marina

  Anëtar i ri 29 From N'prishtin
  • Postime
   676
  • Rezultati i reagimit
   11
  • Pikët
   0
 • 1

  [email protected]

  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ From N'shpin Time :P
  • Postime
   11,996
  • Rezultati i reagimit
   4,187
  • Pikët
   113
 • 1

  daniel00

  V.I.P From Diktatrojska
  • Postime
   3,958
  • Rezultati i reagimit
   106
  • Pikët
   63
 • 1

  SystemA

  Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
  • Postime
   59,237
  • Rezultati i reagimit
   12,377
  • Pikët
   113
 • 1

  mary

  DELIRIO From diku ne univers
  • Postime
   1,012
  • Rezultati i reagimit
   22
  • Pikët
   38
 • 1

  ediplus

  Anëtar i ri From Me kembe ne toke
  • Postime
   134
  • Rezultati i reagimit
   1
  • Pikët
   0
 • 1

  Albi

  Anëtar i ri From Ne toke !
  • Postime
   4
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 1

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   68,851
  • Rezultati i reagimit
   28,674
  • Pikët
   113
 • 1

  Elian70

  Photoshop From Vlorë
  • Postime
   8,554
  • Rezultati i reagimit
   177
  • Pikët
   0
 • 1

  Onyx

  Unpredictable
  • Postime
   6,076
  • Rezultati i reagimit
   933
  • Pikët
   113
 • Top