• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

TeleMania!

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,141
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: TeleMania!

Me Te Thon te Drejten kohet e fundit se ndjek fare.
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: TeleMania!

Kur Sme Kap Internet Pc Shikoj Ndonje Filem :p
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: TeleMania!

Televizorin nuk e shoh me si nje here e nje kohe sepse pjesa me e madhe e kanaleve kane filma apo emisione pa vlera .

Te rrish e te besh spektatorin per nje kohe aq te gjata perpara programeve patetike , te boshatis mendjen nga idete dhe imagjinata , pasi çdo gje te serviret e gatshme dhe e rendomte . Tamam me rregullat me te uleta te marketingut ku femra lakuriqe shfrytezohet per te shit edhe kolinoz .

Pastaj para tv ti nuk i ke idete e lire po do detyrohesh qe te ndjekesh fillin e mendimeve te nje idioti qe ka ideuar emisionin per te perfunduar si idiot vete ne fund .

Prandaj perveç ndonje programi me tematike te studjuar apo dokumentare nuk me pelqen gje me pa nga ai ekran qe sherben vetem per te budallalleps popullin e thjeshte .
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,809
Pikët
113
Përgjigje e: TeleMania!

Kam gati 2 vjet qe shum pak,per te mos thene hic fare...
Perjashto ndonje sport live,dokumentar dhe informacion politik(varet kush merr pjese).
Muzik dhe filma rrofte Flat Rate ne BRD.
Televizionin shqiptar se shof dot me............
Mendimi im personal.
 

ediplus

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Përgjigje e: TeleMania!

Kam haruar se si ti nderoj kanalet.
Rralle shikoj ndonje dokumentar mbi jeten e kafsheve se vetem ato me pelqejn, per filma sbehet fjal nuk kam durim ti ndjek, na eshte bere shtepia si hotel gjith diten i ikur ku te ndjekesh tv
 
Top