• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Televizioni Italian

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,903
Pikët
113
Ku mund ti shikoje ne Web,RAI 1,2,3 si dhe Mediaset Rete Quatro,Cannale 5,Italia Uno.
Ja u di per faleminderit
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,903
Pikët
113
Përgjigje e: Televizioni Italian

Systema se ke paketen ti?
Jo nuk e kam,ngaqe kemi antene te perbashket satelitore(8 familje tek godina ku banoj) dhe nuk vej dot personale sepse prish imazhin apo fasaden e rruges apo bukurine e ambientit(pa rrena kjo)dhe nuk kam ballkon qe ta montoja poshte.
Pufetina e di se cfar them.
I kam pasur por si parT qe jam nuk i shkruajta faqet e Web-it.
Me tere mend mbase me ndihmon njeri
lg
 
Top