• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tenton të vjedhë bankë, por ngatërron institucion

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaTel Aviv, 7 shtator – Ka tentuar një vjedhje të një banke në Tel Aviv, por ka marrë në shenjtë një institut, në të cilin nuk kishte të ardhura.

Tashmë ndodhet nën arrest shtëpiak. Një person, me fytyrën e tij gjysmë të mbuluar, është paraqitur tek drejtori i një banke dhe duke i drejtuar pistoletën ka dashur që të boshatiste të gjithë kasat e parave.

Pa u vënë aspak në siklet, drejtori iu përgjigj: “Idiot, jemi një bankë kreditore dhe nuk mbajmë para”. Më pas, kur policia u ballafaqua me autorin vuri re shenja të paqëndrueshmërisë mendore dhe vendosi të mos e arrestojë, por të qëndrojë në arrest shtëpiak
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Tenton të vjedhë bankë, por ngatërron institucion

hahaha mire i paske thene drejtori... ( idiot ) eshte pak ...
 
Top