• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tequila show topless mbi tapetin e kuq

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Tila Tequila ka vendosur te konkuroje ne kete menyre artistet e tje
ra.

Biondia ka bere nje show topless te vertete mbi tapetin e kuq te Congo Room, gjate prezantimit te nje albumi te ri.

Vemendja e publikut u perqendrua tek veshja provokuese dhe nga format e biondes, aq sa, te pyetur se perse gjendeshin atje, te pranishmit nuk kane ditur te japin motivin.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top