• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Terheqja fizike ;)

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,916
Pikët
113
Përgjigje e: Terheqja fizike ;)

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq tek nje mashkull/ femer kur e takoni per here te pare ose e shikoni?
Tek nje femer????
Syte e ndritshem,apo nje veshtrim lozonjar...pra femerore.
Se e merr ters ti,ose une....
Se shume kritika kemi marre...nga femrat.
Mbroj rracen mashkullore....ne kete rast.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Terheqja fizike ;)

syte buzen trupin paraqitjen e jashtme!! komplet hmm dhe menyra qe flet ka te bej shume per mua!! sme pelqejn ato qe flasin ne menyre arrogante..
 

Guns_N_Roses

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 13, 2010
Postime
133
Pikët
0
Vendndodhja
shpia ime :)
Përgjigje e: Terheqja fizike ;)

paraqitja jashtme komplet

sea ehe sa kerkoke ti..shko te digitalbi ke filmay i gje kto tgjith :p
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Terheqja fizike ;)

po mire mundet te jete terheqes e flet si hajvan....hahahaa
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,916
Pikët
113
Përgjigje e: Terheqja fizike ;)

paraqitja jashtme komplet

sea ehe sa kerkoke ti..shko te digitalbi ke filmay i gje kto tgjith :p
Qeke mashkull ti,sjane te gjithe o burre si ky ne te majte
top modeli me i paguar i te gjitha kohrave.
Pune shijesh apo gusto(se po hyme ne mode),me pelqen kjo,djathtas
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Terheqja fizike ;)

po kot se ke vene foton ti per me e vleresu:p hahaha sduket keq...ka dhe me mire :D
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Terheqja fizike ;)

po po..e keqja ska fund as e mira....!! varet ça kerkojme neve!
 
Top