• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Teri poston fotografi lakuriqe në internet

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Teri Hatcher ka shfrytëzuar faqen e saj në Facebook për të postuar disa fotografi lakuriqe në tentimin për të mohuar spekulimet se ajo i është nënshtruar operacioneve për të ruajtur bukurinë.
Aktorja 45-vjeçare ka vendosur të bëjë fotografi të saj pa grim, pasi ishte relaksuar në banjë, për të dëshmuar qëllimin e saj. Fotografinë tregojnë edhe fytyrën e Hatcher duke bërë rrudha, e që tregojnë se ajo nuk ka përdorë Botox.

“Jashtë banje duke u bërë gati për shtrat. Për të gjithë ato kritika rreth fytyrës time. Dojeni ose urrejeni, kjo është fytyra ime, pa operacion, pa impiant, pa marrë parasysh çfarë ‘ata’ thonë. Kam vendosur të bëj foto të mia për të treguar të vërtetën për ‘bukurinë’ dhe shpresoj se kjo do t’ua lehtësojë të gjithëve”, ka thënë Hatcher.
 
Top