• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Test psikollogjik.

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,756
Pikët
63
Përgjigje e: Test psikollogjik.

Po ti ne gjuhen serbe e gjete kete ta postosh ketu ket test,ka edhe shqip edhe e kam gjetur fetyren menjhere:p
 

Ganimet

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2012
Postime
5,403
Pikët
48
Vendndodhja
Ne toke
Përgjigje e: Test psikollogjik.

eshtë Boshnjakisht!jo shkinisht.
esht diku nji test por nuk po e gjej!!!! ...behet fjal per leximin e trurit.Nuk e di sa esht e vertet kjo,por me zhvillimin e teknologjis ,njeriu po behet si nji aparat .,ku me sdo te ket sekrete(fshehetsi) dhe individualitet.

Provoje ne mbremje testin per te par dallimin e zgjuartesis,sepse si duket sipas truri ne mjes esht me intelegjent.
Ndoshta ,vet faqja ka nji prapasken te qellimshme por nese gjendja e trurit esht e ngatrruar nuk e gjen kaq shpejt.
si do qe te jet provoje herpashere dhe do te shofesh se diqka nuk funksionon ,at'her do shofesh se truri i mengjesit dhe gjendja psikollogjike nuk funksionon njisoj..ngjashem me ate thenjen gjilperen ne dor po e kerkoja ne kopsht.
 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,756
Pikët
63
Përgjigje e: Test psikollogjik.

Ka te tilla plot or Gani,do ti sjell ca kur te kem kohe me shume:p
 

Beaute

👸
Banned
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,677
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Test psikollogjik.

Paska hik krejt Gani , ore mire qe e solle ne gjuh zagaresh po te pakten beji perkthimin tani.:O
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,412
Pikët
113
Përgjigje e: Test psikollogjik.

eshtë Boshnjakisht!jo shkinisht.
esht diku nji test por nuk po e gjej!!!! ...behet fjal per leximin e trurit.Nuk e di sa esht e vertet kjo,por me zhvillimin e teknologjis ,njeriu po behet si nji aparat .,ku me sdo te ket sekrete(fshehetsi) dhe individualitet.

Provoje ne mbremje testin per te par dallimin e zgjuartesis,sepse si duket sipas truri ne mjes esht me intelegjent.
Ndoshta ,vet faqja ka nji prapasken te qellimshme por nese gjendja e trurit esht e ngatrruar nuk e gjen kaq shpejt.
si do qe te jet provoje herpashere dhe do te shofesh se diqka nuk funksionon ,at'her do shofesh se truri i mengjesit dhe gjendja psikollogjike nuk funksionon njisoj..ngjashem me ate thenjen gjilperen ne dor po e kerkoja ne kopsht.
Njohe prej kohesh nje femer nga Bosnja,me papu serb(nuk tallem ASPAK).Me jep shenja dhe bisedojme ndonjehere+ duket qe ka interes+dhe e bukur+ka nje nishan siper buzes.A ja vlen te shkoje me tej,sepse nuk e di si jane keto serbet e Bosnjes.
Mrkajic e ka mbiemrin(e kam shkruar ne forum diku).
flm mbasi te me pergjigjesh.
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
15,687
Pikët
113
Përgjigje e: Test psikollogjik.

Mos eshte bere gje boshnjakishtja gjuhe ndrekombetare dhe sdi gje une!!
 

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
14,183
Pikët
113
Përgjigje e: Test psikollogjik.

Forumi shqip, emri i web-it turqisht (haber), testi serbisht. Me siguri rezultati i testit ne fund del maxhupisht. lol

Ganimet, ti definitivisht i ke plotesu standardet e multietnicitetit. Hallall.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,412
Pikët
113
Përgjigje e: Test psikollogjik.

Forumi shqip, emri i web-it turqisht (haber), testi serbisht. Me siguri rezultati i testit ne fund del maxhupisht. lol

Ganimet, ti definitivisht i ke plotesu standardet e multietnicitetit. Hallall.
Rex....eksprex i Kosoves sikur ka nje artikull per serbet nga ingliterra??
 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,756
Pikët
63
Përgjigje e: Test psikollogjik.

Forumi shqip, emri i web-it turqisht (haber), testi serbisht. Me siguri rezultati i testit ne fund del maxhupisht. lol

Ganimet, ti definitivisht i ke plotesu standardet e multietnicitetit. Hallall.
Kompot hesapi -qesh--qesh-
 

Ganimet

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2012
Postime
5,403
Pikët
48
Vendndodhja
Ne toke
Përgjigje e: Test psikollogjik.

Mos eshte bere gje boshnjakishtja gjuhe ndrekombetare dhe sdi gje une!!
Ku i ke martu notrat-bijat -komshiket ,jemi shqiptar ,vllezer jemi .,ska vetem kure permendemi per keq ta ulim koken hhhah .,ne Valevo o ne Krushevac...prit kur te vijn per te pan hhahahahah te perkthejn....Pak shaka..Ma ka vjedh pas-tin dikush mer dreqi te haj.
Si do qe te jet une jom si ajo dhelpra qe vishi dimija te shkoj e te llafoset me mikeshat pula .
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,412
Pikët
113
Përgjigje e: Test psikollogjik.

Ku i ke martu notrat-bijat -komshiket ,jemi shqiptar ,vllezer jemi .,ska vetem kure permendemi per keq ta ulim koken hhhah .,ne Valevo o ne Krushevac...prit kur te vijn per te pan hhahahahah te perkthejn....Pak shaka..Ma ka vjedh pas-tin dikush mer dreqi te haj.
Si do qe te jet une jom si ajo dhelpra qe vishi dimija te shkoj e te llafoset me mikeshat pula .
Kete shkruesin asnjehere se kam kuptuar ne shqipen e cale.
 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,756
Pikët
63
Përgjigje e: Test psikollogjik.

Ganimet gjeje ku gjindet maca ne kete foto:))

 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,756
Pikët
63
Përgjigje e: Test psikollogjik.Ketu nuk munda ta gjej.
 
Top