• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Testoni Antivirusin Tuaj

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Nese doni te shifni se sa i mir esht antivirusi juaj ndiqni kto hapa
1.hapni notepad
2.regjistroni kete kodin ktu si dokument .bat/.com/.exe
X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*
jepini pershembull emrin =Eicar.com
3.nese antivirusi juaj esht i mir ai do tju lajmeroj per pranin e nji virusi ne kompjuterin tuaj
 
Top