• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Teuta asnjë fotografi të Dardanit në ‘facebook’

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ne i bëmë një kërkim në facebook Teuta Kurit për të parë a ka ndonjë publikim të ndonjë informacioni të ri për këtë verë.


Jo vetëm që nuk ka dhënë ndonjë informacion, por ajo ka bërë një pastrim të faqes së saj.Nuk ka asnjë fotografi me të fejuarin e saj Dardanin. Pse vallë ta ketë bërë këtë?

Deri më tani është parë se çifti është shumë i lumtur, gjithnjë bashkë me njëri-tjetrin dhe është cilësuar si çift shumë i bukur.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top