• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Teuta dhe Blero martohen në verë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Çifti i shumëpërfolur i këtyre ditëve, Teuta Krasniqi dhe Blero priten të martohen gjatë verës, eventualisht gjatë vjeshtës.


Një burim i afërt me aktoren dhe këngëtarin ka thënë se ata pritet që së shpejti të vënë kurorë, ndërkaq më vonë të bëjnë edhe një dasmë.

Lidhja në mes të Teutës dhe Bleros filloi vitin e kaluar, ndërkaq pak muaj pas kësaj u mësua se Teuta ishte edhe shtatzënë. Ndryshe, aktorja po vazhdon me paraqitjet e saj para.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top