• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Teuta Krasniqi i është rikthyer jetës artistike

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pas një mungese disamujore për shkak të shtatzënisë, aktorja kosovare, Teuta Krasniqi i është rikthyer jetës artistike në Kosovë.


Aktorja e njohur në Kosovë, njëherazi bashkëshorte e këngëtarit të njohur Blero, është shfaqur më elegante se kurrë teksa parakalonte në tapetin e kuq të festivalit të klipeve në Kosovë, “Videofestit” përkrah bashkëshortit.

Blero ka qenë i ftuar në këtë ceremoni për shkak të nominimeve për çmim në disa kategori, por pavarësisht kësaj, ai nuk është shpallur fitues i asnjë çmimi.

Aktualisht, çifti simpatik është duke përjetuar periudhën më të bukur në jetën e tyre, atë të rritjes së vajzës, Tara.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top