• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Teuta Krasniqi kthehet “?.mes nesh”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Aktorja dhe moderatorja jonë e mirënjohur, Teuta Krasniqi edhe pse në muajin e tetë të shtatzënisë është duke punuar me zell të madh në realizimin e emisionit “Lidhja mes nesh”, që së shpejti pritet të kthehet në ekranet e RTK-së.


Në një intervistë për të përditshmen “Lajm”, Teuta – e cila është duke bashkëjetuar me këngëtarin Blero – ka bërë të ditur se cikli i ri do të vazhdojë me gjashtë emisione – ndërkaq në muajin shtator, siç shpjegoi ajo, aksioni humanitar do të vazhdojë në një formë tjetër.

Projekti realizohet falë ndihmës së fondacionit të Behgjet Pacollit dhe mbështetjes nga disa kompani të tjera. Në ciklin e parë të emisionit “Lidhja mes nesh” janë ndërtuar 12 shtëpi, ndërsa në ciklin e dytë 5 sosh. /Telegrafi/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top