• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Teuta në mbrojtje të kafshëve

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Lëkurës së kafshëve si veshje apo aksesorë mode në Amerikë janë tej mase të zhvilluara, por duket se kjo tendencë ka prekur edhe artistët shqiptarë.


Kështu, këngëtarja Teuta Kurti, e cila është në mbrojtje të kafshëve ka deklaruar se nuk do të veshë asnjë rrobe që ka si bazë lëkurën e kafshëve.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top