• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thënia e ditës dhe e natës

Status
Temë e mbyllur.

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
6,721
Pikët
113
I urrej theniet. Me thuaj ate qe di.

ralph waldo emerson
 

Princess

𝓉🌸𝓊𝒸𝒽 𝓂𝑒 𝒾𝒻 𝓎𝓸𝓊 𝒸𝒶𝓃
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
20,880
Pikët
113
Natyrisht qe nuk shqetesohem nese natyra ime i frikeson meshkujt.
Tipi i mashkullit qe frikesohet nga personaliteti im eshte pikerisht tipi per te cilin nuk kam asnje interes.
 

shendetipublik

Anëtar i ri
Banned
Anëtar
Jun 10, 2020
Postime
2
Pikët
0
meditoni, lutuni, faluni, ushqehuni mire dhe merruni me aktivitet fizik, shpenzoni kohe ne natyre, degjoni muzike qetesuese, mos u merrni me thashetheme dhe gjera pa vlere, mos e ndosni trupin me ilace, cigare dhe substanca pa jete. Keshtu evolon ADN
 
Status
Temë e mbyllur.
Top