• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thënia e ditës

Status
Temë e mbyllur.

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
16,169
Pikët
113
Përgjigje e: Thënja e ditës

Do te ekzistojne gjithmone njerez te cileve nuk do t'ju pelqesh...atehere ti : Shkelqe !
E beje kete duke buzeqeshur ...buzeqeshu sidomos atyre ...qe ta kuptojne se "bezdia" e "antipatia" qe kane ndaj teje , eshte thjesht problem per ta .... :d

Mirmengjesi Bote!
 

Si Bora

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
22,748
Pikët
113
Përgjigje e: Thënja e ditës

Asteri mou esi ti omorfa ta les :d
 

Si Bora

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
22,748
Pikët
113
Përgjigje e: Thënja e ditës

Sibi -kiss- e dua nje qendisje nga ti per ujorin tash ,te mira e te keqia nxirrmi sheshit lol :d
te gjitha te mirat te kane rene kesaj rradhe shtrige:d

dashuri full, leke full, do i realizosh te tera endrrat ska me mire se tka rene ..

ca dt ke lindur? ca 10-shi je me pak fjale..
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
16,169
Pikët
113
Përgjigje e: Thënja e ditës

te gjitha te mirat te kane rene kesaj rradhe shtrige:d

dashuri full, leke full, do i realizosh te tera endrrat ska me mire se tka rene ..

ca dt ke lindur? ca 10-shi je me pak fjale..
Nga goja jote ne vesh te zotit thomi ne :d edhe pse s'shoh "φως στο τούνελ" ... -mendon- si duket varet nga 10-shi im lol e qe mendoj se hyj ne 10-in e dyte. Tash jam "όλo αυτιά" kurioze te lexoj cdo me thuash lol :d
 

Agim Metbala

V.I.P
Anëtar
May 16, 2011
Postime
10,949
Pikët
113
Vendndodhja
Rahovec,Kosovë
Përgjigje e: Thënja e ditës

- Kush e rrotullon situatën në një anë, me lehtësi e rrotullon edhe në anën tjetër!

#AgimMETBALA
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
16,169
Pikët
113
Përgjigje e: Thënja e ditës

Jetofsh cdo dite te jetes tende.....
 

Si Bora

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
22,748
Pikët
113
Përgjigje e: Thënja e ditës

Nga goja jote ne vesh te zotit thomi ne :d edhe pse s'shoh "φως στο τούνελ" ... -mendon- si duket varet nga 10-shi im lol e qe mendoj se hyj ne 10-in e dyte. Tash jam "όλo αυτιά" kurioze te lexoj cdo me thuash lol :d

ahahaha une kam henen te ujori dhe sidomos ne 10-shin e dyte..
ne te dyja ndaj ngjajme ahahahahah. xaxaxaxa.. :p


atehere ti do besh kujdes me njerzit qe frekuenton dhe do kuptosh se disa nuk jane ashtu sic hiqen.. do kthehesh drejte njerzve te sinqerte etc..
bej kujdes nga nervat sepse do e kesh nga lodhja e tepert..

per gjithcka merr kohen e duhur dhe pastaj vendos..

me thuaj nqs ke dicka me konkrete qe te te pergjigjem.-hug-
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
16,169
Pikët
113
Përgjigje e: Thënja e ditës

Njerezit jane te komplikuar Sibora. Disa Jane jo te sinqerte e te tjere perdorin pikerisht kete "sinqeritetin" e tyre sipas vakteve apo kohes dhe gjendja emocionale qe ata kane. Ose vetem per te lehtesuar ate ndergjegjen e tyre per cdo rast qe mos ndihen fajtore e mbajne ndonje pergjegjesi kundrejt teje lol... Njerez qe sdine cfare duan nga vetja e jeta e tyre pergjithesisht... 🤔

Gjithsesi jam njeri qe I permbahem asaj thenies "mos prit asgje nga askush, ose prit gjithcka nga cdokush, kshu I shmangesh cdo lloj zhgenjimi" edhe pse ne te vertet kjo behet e pa shmangshme ndonjehere....Nejse me kapi filizofia ,e lash fare tash :p

Doja nje pershkrim te personit tim me shume nisur nga shenja e horoskopit meqe ti kupton nga keto dhe me pelqen te lexoj, nese do ma bej pershkrimin ne pv ose ndonje teme tjeter, per mos prish dhe temen ne fjale haha...

Flm gjithsesi `thankyou`
 

Si Bora

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
22,748
Pikët
113
Përgjigje e: Thënja e ditës

Patjeter e dashur do ta bej une dhe do ta nis ne privat.. sa te gjej kohen..!
 

Khaleesi

V.I.P
Anëtar
May 5, 2014
Postime
7,342
Pikët
113
Përgjigje e: Thënja e ditës

Me fut ne liste bora. Dua dhe un qendisje pls :D
 

Khaleesi

V.I.P
Anëtar
May 5, 2014
Postime
7,342
Pikët
113
Përgjigje e: Thënja e ditës

Dita e trete i dhjeteshit te dyte :D
 

Khaleesi

V.I.P
Anëtar
May 5, 2014
Postime
7,342
Pikët
113
Përgjigje e: Thënja e ditës

10shi dyt nuk eshte akoma, apo jo?? Kte muaj e kam por jo sot :)
 

Si Bora

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
22,748
Pikët
113
Përgjigje e: Thënja e ditës

10shi dyt nuk eshte akoma, apo jo?? Kte muaj e kam por jo sot :)
po eshte futur .. ti do e kesh sot me neser :d

ps; tanku edhe ty do ta qendis po me thuaj kur ke lindur ahahaha
 
Status
Temë e mbyllur.
Top