• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thënia e ditës

Status
Temë e mbyllur.

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
12,984
Pikët
113
Momente të këqija të jetës ekzistojnë për të na bërë të vlerësojmë më shumë momentet e mira
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
16,269
Pikët
113
Te gjithe kerkojne hapsire per veten kur nuk duan te shpenzojne kohe me ty.
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,656
Pikët
113
Zeusi nuk eshte gjirokastrit dhe mbi te gjitha nuk eshte calaman!


El_Atena
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,656
Pikët
113
Njerezit qe perdorin fjale te bukura, jane njerez te shemtuar ne fytyre dhe shpirt!

Atena
 

Jetmira

Gata
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,570
Pikët
113
Ndonjehere duhet te terhiqesh nga te tjeret,per te pare se cfare je ne gjendje te besh;);)
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
16,269
Pikët
113
Cdo njeriu duhet ti interesoje me shume peshperima e ndergjegjes se tij, sesa ulerima e te tjereve !
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,656
Pikët
113
Eshte budallallek te mendosh se njeriu ka ndergjegje. Ndergjegja eshte arsye dhe ketu mungon arsyetimi. Ne qofte se ju nuk keni nje njeri qe t'ju drejtoje dhe te "ulerase" te vini mend atehere ajo qe ju do te jeni do te jete nje qenie jo vetem pa emocion dhe muzike POR edhe pa fjale. Ajo qe ju do te jeni eshte VEGJETACION.


GBR
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,656
Pikët
113
Ndonjehere duhet te terhiqesh nga te tjeret,per te pare se cfare je ne gjendje te besh;);)

Cfare je ne gjendje te besh? Me intereson shume te mbledh rreth meje njerez qe jane ne gjendje te bejne "gjera" madheshtore ose edhe vogelshtore.


GBR
 
Last edited:

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,656
Pikët
113
Te gjithe kerkojne hapsire per veten kur nuk duan te shpenzojne kohe me ty.

Une kam shpenezuar kohe ketu dhe e kam bere pa interes. Free of charge.

Shtepia ime eshte vendi im i punes. Punesuesi im eshte IM AT QIELLOR. Une kam dhene gjithcka qe kam dhe gjithcka qe jam. Shperblimin nuk e pres ketu. Tim ati do t'i jap faturen time perfundimtare per te marre hakun tim. Une nuk dua te jetoj nen hijen e TIJ. AI nuk do qe une te jetoje nen hijen e tij.

Ne qofte se une gjej nje platforme une e perdor ate per te vene shtylla dhe per te ndertuar cati. Ky eshte nje pretendim qe kam dhe e vetmja gje qe kerkoj eshte njohja e kredise per kontribut.

Ajo qe kam kerkuar shpeshhere ka qene: Kush eshte endrra juaj?

Ne qofte se endrra jote eshte mullarxhiu me fol pak ne lidhje me te.


Gabrielle
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,381
Pikët
113
Kur një person i pasur varfërohet, ai bëhet mësues ose profesor(me flamur).

MADHESHTORE nga populli KINEZ.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top