• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thënia e ditës

Status
Temë e mbyllur.

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
2,542
Pikët
113
Shume here nuk te ndihmojne pergjigjet qe te japin te tjeret, por pyetjet qe i bej vetes.
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
2,542
Pikët
113
Persa i perket ceshtjeve humane mos qesh, mos qaj, mos u idhno. Perpiqu te kuptosh!

Cit. B. Spinoza
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
15,029
Pikët
113
Cdo femer qe mendon se rruga per ne zemren e nje mashkulli kalon nga stomaku i tij, po shenjestron 25 cm me lart sec duhet.

A.Gusoff
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
10,991
Pikët
113
Con ogni ancianno, che si muore, si chiude una biblioteca....

"Pas cdo te mocemi, qe na le, mbyllet nje biklioteke..."
 
Status
Temë e mbyllur.
Top