• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thënia e ditës

Status
Temë e mbyllur.

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
13,032
Pikët
113
Le cose accadono, anche se non vogliamo. Non possiamo decidere. Non possiamo sempre scegliere.

The protector.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
13,032
Pikët
113
Mos i besoni burrit që qan, kalit që djersin dhe gruas që betohet.

Turke
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
16,281
Pikët
113
Nderkohe qe burrat mburren me histori qe nuk kane ndodhur kurre, grate kane aventura qe nuk do i rrefejne asnjehere.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top