• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thënia e natës

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
2,933
Pikët
63
Burrat e fortë - ata burra që mund të bëhen model për të tjerët - nuk kanë nevojë të poshtërojnë gratë për t'u ndjerë më të fuqishëm!
Michel Obama
 

Sia

V.I.P
Anëtar
Oct 24, 2017
Postime
1,718
Pikët
48
Nese ke aftesine per te dashur, duaj veten se pari.

Bukowski
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
2,933
Pikët
63
Meshkujt si ty nuk kane lindur per te perballuar cmendurine time.
Me vjen keq,por duhet te ndahemi:):).
 

Erdhi Dimri

me ortekë
Anëtar
Sep 9, 2017
Postime
941
Pikët
28
Vendndodhja
Upstate NY
O Zot mos e thënsh dhe na hedh Irani ndonjë dron ne Manëz e na tremb turistët e Rilindjes! Amen --po fle i qetë tani.
 
Last edited:

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
1,992
Pikët
83
Kur mungon Demka sikur mungon gjysma e forumit.

Cit. Fakt
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
17,056
Pikët
113
The most beautiful necklace I own is my parents arms around my neck!
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
10,472
Pikët
113
The most beautiful necklace I own is my parents arms around my neck!
Edhe nje tjeter...

The most beautiful neckles you will ever have are your kids arms around you :)

I guarantee it!

Pyte Sibin po sme besove:d
 
Last edited:
Top