• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thënia e natës

Status
Temë e mbyllur.

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
16,630
Pikët
113
Ciò che non mi distrugge, mi rende più forte, più fredda, più cattiva e anche più sexy.

Cit.
 

Gi de Masha

The untochables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
15,158
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Ti si fle, pa jastek?..lol
Hahaha. Po pergjiggjem ketu qe te mos pergjigjem te podtimi para ketij, ne ate qe ka thene turku.
M’u kujtua vetja qe flej me dipoi jastek!!!

e kam fjalen pra per jastekun, jo per “sinonimin” turk!
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
3,038
Pikët
113
Trimi i mire me shoke shume.


p.s. prandaj e ze coronavirusi te parin ``fumato``
 

Meri

.
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
13,627
Pikët
113
Vendndodhja
...aty-këtu, tutje-tëhu`...
Mos u mbaj se je, mos u mbaj se ke!
Ne ambalazh te cokollates, e gjete kete thenie ?
Tani t'u kujtua ?
*Lere per me pare, ose mbaje per me vone....* lol
Apo s'ke dale ende nga Big Brother 2020 ?!
----------------------------------------

Kam frike se do te vdes vetem - thone njerezit pergjithesisht...
Kur te vjen vdekja, nuk ke me frike prej vetmise.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top