• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thënia e natës

JAM

☮️
Anëtar
May 28, 2020
Postime
778
Pikët
93
Po i mbajte pishën tjetrit, s'do t'dali ndonjëherë koha për vete


NdokaXXIV
 

JAM

☮️
Anëtar
May 28, 2020
Postime
778
Pikët
93
Një femër ideale nuk mund të lidhet kurrë me një mashkull ideal.
1. Sepse një femër ideale nuk i jepet kurrë tentativës së parë të mashkullit.
2. Një mashkull ideal nuk tenton kurrë për së dyti

cit.
Pablo Escobar
P.s të më falë @pablito që e postova pa i marrë leje atij më parë 😛
 

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
6,137
Pikët
113
Vendndodhja
Diku nëpër Shqipëri, lindur anës së Drinit të Zi.
Pak më parë e lexova dhe mu kujtua shprehja e një prindi ndaj të birit i sapo kthyer nga diplomimi në universitet para 1980.
Kur kthehet nga shkolla në shtëpi (për ata që nuk e kuptojnë, nga varfëria dhe skamja vrimat e kasolles / shtëpisë i mbyllnin me bajga kafshësh) po sodiste shtëpinë dhe nga kureshtja e pyet të atin.
Babë; nga ka hypë lopa në tavan e ka bë bajgën?
I ati krejt serioz i hakrrehet, e kam demin me shkollë të lartë.
Të dhj...a shkollën të dhj...a.
 
Last edited:

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
12,532
Pikët
113
Pak më parë e lexova dhe mu kujtua shprehja e një prindi ndaj të birit i sapo kthyer nga diplomimi në universitet para 1980.
Kur kthehet nga shkolla në shtëpi (për ata që nuk e kuptojnë, nga varfëria dhe skamja vrimat e kasolles / shtëpisë i mbyllnin me bagla kafshësh) po sodiste shtëpinë dhe nga kureshtja e pyet të atin.
Babë; nga ka hypë lopa në tavan e ka bë baglën?
I ati krejt serioz i hakrrehet, e kam demin me shkollë të lartë.
Të dhj...a shkollën të dhj...a.
Si i tha ai djali te jatit:

O ba e kuptova qe hyn gomar dhe del sallam, por ka ndonje rast qe hyn sallam dhe del gomar?

Po or bab ja kthen babai, kur i futa sallami jot teme,..;)
 

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
15,597
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Si i tha ai djali te jatit:

O ba e kuptova qe hyn gomar dhe del sallam, por ka ndonje rast qe hyn sallam dhe del gomar?

Po or bab ja kthen babai, kur i futa sallami jot teme,..;)
Shkoj njoni me ble shpi i tha baba nëse ai që e shet shpinë Ja ka bo baba hy në pazar se ta jep më lirë nëse e ka bo vetë kot e ke se nuk ta ul hiç.
 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
4,359
Pikët
113
Vendndodhja
FrymeMarrja
Edhe nje çik
Edhe pak !
Ende ne dashuri me ty...

Venchi & Vecchia Romagna per alleggerirmi.
3179901A-7250-493C-B4DB-538DD331FA06.jpeg
 
Top