• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thënie me vlerë nga njerëz të mëdhenj.

Helena

☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
22,954
Pikët
113
"Kurr' se kam kuptue sesi nji popull i vogël si shqiptarët,ka mujt me nxjerr kaq shumë Rrugaça."

At Zef Pllumi.
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
45,386
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Ku je o shoku_tanku, qe te shkonim andejeza nga njerezit e vegjel e te pertypnim thenie pa vlere.
 

ricky_ch

*************
Anëtar
Feb 16, 2015
Postime
791
Pikët
63
"Kurr' se kam kuptue sesi nji popull i vogël si shqiptarët,ka mujt me nxjerr kaq shumë Rrugaça."

At Zef Pllumi.
Njerëzit e mëdhenj gjejnë zgjidhje të problemit.
Tek ne thonë, kur nuk din mos fol!
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,695
Pikët
113
“Tre gjëra nuk mund të fshihen për një kohë të gjatë: Dielli, Hëna dhe e vërteta”.(Buda).
 

Camorristi

Horr
Anëtar
Sep 5, 2019
Postime
266
Pikët
43
Vendndodhja
Itali
“Burra erdhi dita t’i tregojmë shkaut si luftojnë burrat dhe si vdesin për liri”
 
Top