• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thënie të mençura për femrat

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
1)--Po deshe të hakmerresh kundër një gruaje, lëvdo në sytë e saj një grua tjetër.

2)--Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave.

3)--Gratë asnjëherë nuk e vërejnë atë që ne bëjmë për ato: përherë dallojnë atë që nuk e bëjmë

4)--femrat nuk zbukurohen aq shumë për meshkujt, sa kundër grave.

5)--Kur gruaja bëhet shkencëtare, atëherë diëka nuk është në rregull

6)--. femra është nëna e të gjitha të këqijave, por si nënë duhet respektuar!

7)--Femrat janë si gjeneralët: atyre nuk u intereson ë'humbje u ka kushtuar një fitore.

8)--Sikur femrat të udhëhiqnin botën, ato do t'i flaknin të gjitha armët, përveë gjuhës.
 

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Titulli: Thenie Te Mencura Per Femrat

Nje femer ka nevoje per nje burre, aq sa ka nevoje peshku per nje biciklete

Burrat luajne lojen, Femrat dine rezultatin.

Truri eshte dhurata e nje femre, qe eshte aq e zgjuar sa e fsheh...

Zoti e beri femren te bukur dhe budallaqe ...te bukur qe nje mashkull ta doje....dhe budallaqe qe ajo ta doje ate...

Femrat nuk perulen para nje komplimenti...Burrat po. Kjo eshte diferenca mes ktyre gjinive.

Te jesh femer eshte shume e veshtire, sepse duhet te merresh gjithmone me Meshkuj.

Femra ka dy arme...Kozmetika dhe Lotet. ;)


Nga qe jam nje femer, duhet te mundohem patjeter te jem e suksesshme....Nese gaboj asnje nuk do thote "Ajo sishte e Zonja" Ata do thone "Grate nuk jane Te Zonja"me besoni do shtoj dhe te tjera me vone :pP
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Thenie Te Mencura Per Femrat

Di te them vetem dicka Golden_Boy , asnjehere mos e nenvlereso fuqine e nje gruaje..
Edhe ferri nuk ka terbim si perbuzja e nje gruaje :)
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Thenie Te Mencura Per Femrat

mandi ahhahaahah e vertettttttttttttttt :p:p
 

OnLy

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 10, 2009
Postime
155
Pikët
0
Vendndodhja
Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
Titulli: Thenie Te Mencura Per Femrat

Ska dhurate me te madhe ne bote se zemra e nje femre.

Femrat jan arsyeja e vetme per te cilen jetojn meshkujt.

Femra eshte person qe nuk di te luaje asnje loje, por qe fiton gjithmone.

Femra eshte mbreteresha e botes por ne te njejten kohe skllave e deshirave.Pse femra duke pasur gjithe keto gjera ne dore ti humbi per nje deshire kapriciozeë

Nese sopata nuk pret mund te mprehet, por nese femra nuk do asgje nuk te ndihmon.

Kush mund te udheheqe nje femer mund te udheheqe nje popull.

Te edukosh nje mashkull do te thote te edukosh nje person.
Te edukosh nje femer do te thote te edukosh nje shoqeri.

Femra e bukur te kenaq syrin ; Femra e mirë te kenaq zemren . e para është një stoli , e dyta një thesar.

Kur femrat dashurojne ,jane me te mencura se djelmoshat më mendjemprehte.

Tek femrat gjithcka eshte zemer ,bile edhe koka.
 

Perla

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 10, 2010
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Città Alta
Përgjigje e: Thenie Te Mencura Per Femrat

Burrat udheheqin boten, kurse grate udheheqin burrat ;))


haha
 

malick

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 30, 2010
Postime
106
Pikët
0
Përgjigje e: Thenie Te Mencura Per Femrat

“No matter how good she looks - no matter how sweet she talks - somebody, somewhere is sick and tired of putting up with her shit.”
 

malick

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 30, 2010
Postime
106
Pikët
0
Përgjigje e: Thenie Te Mencura Per Femrat

Kur grate jane te depresuara, ato hane ose shkojne per shopping, burrat invadojne nje "toke" tjeter, menyra krejtesisht te ndryshme te menduari:D
 

malick

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 30, 2010
Postime
106
Pikët
0
Përgjigje e: Thenie Te Mencura Per Femrat

shumica e grave jane aq debile saqe tentojne te ndryshojne nje burre, dhe kur ralle ja arrijne qellimit, pra ta ndryshojne, nuk e pelqejne me ate hihihihihihi
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,246
Pikët
113
Përgjigje e: Thenie Te Mencura Per Femrat

1-Ka tre lloj arti femeror: te bukurat,inteligjentet dhe shumica.
2-Kush nje femer te mire, kuptimplote dhe te bukur kerkon,nuk kerkon nji por tre rradhazi lol
lg
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Thenie Te Mencura Per Femrat

Cdo femer shfaq 2 ane te karakterit te saj: Di te jete e embel& e brishte, por njekohesisht di te jete joshese& intrigante !
 

Disturbed

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 20, 2010
Postime
109
Pikët
0
Vendndodhja
Kosovë
Përgjigje e: Thenie Te Mencura Per Femrat

....e kot , skan pas kujt ti thojn keto thenie....
 

ediplus

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Përgjigje e: Thenie Te Mencura Per Femrat

Po te ishte femra e mire edhe zoti do ta kishte nje te tille...

Femra ka nevoje per keter kafshe ne jeten e saj
Per nje Jaguar ne garazh
Per nje garderobe Elefant
Per nje Tiger ne shtrat
Per nje Gomar qe ti paguaje faturat
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Thenie Te Mencura Per Femrat

Kunder semundjes tipike mashkullore te përçmimit, ndihmon me se miri të dashuruarit nga një grua e mençur.
(Friedrich Nietsche)

Eshte rrezik i madh te takosh gruan qe te kupton plotesisht! Kjo gjithmon perfundon me martese

Kush do te jetoje qete, le te mos martohet me te buku rën e fshatit.

Femra nuk mund te jetoje pa fjalen zemer - e jeton pa zemer, se mashkulli eshte zemra e saj.
(Friedrich Nietsche)

Me mire te jesh mashkull, se edhe mashkulli me idiot e ka nje grua
per ta komanduar.
(Isabel Allende)
 

crux

Light is easy to love, show me your darkness
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
18,760
Pikët
113
Përgjigje e: Thenie Te Mencura Per Femrat

kur nje burre i flet piset nje gruaje eshte molesti seksuale, kur nje grua i flet piset nje burri eshte 3.95 euro minuti. :D
 
Top