• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thashetheme për anëtarët e forumit

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Cfare keni degjuar nga te rejat e fundit mbi anetaret tone forumiste ?
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Thashetheme per Anetaret e Forumit

kam degju qe Belle_Vie i kan vu Kush O Mua O Forumin Zgjidh !
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Thashetheme per Anetaret e Forumit

Kam mar vesh qe Puffja eshte person n`kerkim nga F.B.I :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Thashetheme per Anetaret e Forumit

loooooooooool Marina ku e degjove kete lajme ke CNN hahhhhahha hahahhhhhhhah
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Thashetheme per Anetaret e Forumit

sot belle vie eshte takur me nje te chatit :D hahaha mos dali zezak :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Thashetheme per Anetaret e Forumit

SEa sot kishte harru te ul fustanin kur ka dal nga WC :p


Marina ja kishte be me sy cunit ka lagja tjeter


Sweet ishte zen me shoqen e klases per pune dashnori hahahhahahhahahahah
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Thashetheme per Anetaret e Forumit

Kam mor vesht qe Sea do sherr mos trego mi cit se te griva...kam more vesht qe u ka dipllomuar per Magjistracion lol
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Thashetheme per Anetaret e Forumit

kam degjuar qe belle_vie ka humbur rastin me shku si portiere ne ekipin e frances :D
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Thashetheme per Anetaret e Forumit

Kam degjuar dhe pashe mrom qe Habibi ma dridhte .....sa per Aop_in e Swet i marsh te ligat ti do mari Admin ajo :D
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Thashetheme per Anetaret e Forumit

kam degju se Sweet e kishte vra vetullen :)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Thashetheme per Anetaret e Forumit

kam degju se belle_vie do blej nje shtepi verore :D
 
Top