• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thashethemet qe keni degjuar mbi veten...

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

mendjemadhe...(sesht e vertet)
 

MoReNa

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
32
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

llasticccc hahahah
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

SiL3nT Ju lutem mos e ktheni temen ne chit-chat , heren tjeter qe dilni nga tema do denoheni me ban . Flm per mirekuptimin :p
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

Qe kam nje lidhje interesi me shefen time Italiane...!

P.s Ajo eshte 35 vjece, hajde cfare nuk te vijne ne vesh, brenda mureve te punes.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

QE mashtroj Drejtorin :S vertet e manipuloj cik per ti mar Pc ..Po svete me Larg se kaq :D
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

... gjasma me CIA jam lidh :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

Ja theshethemja e rradhes ...

Une ter kohen mendoj qe jam lidh me R.T.S.Sh -ne :p
 

askushi 1

V.I.P
Anëtar
Sep 7, 2012
Postime
3,425
Pikët
113
Re: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

qe jam poet i mire, po s'e besoj:d
 

e panjohura

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Sep 2, 2010
Postime
7,967
Pikët
113
Vendndodhja
Atje ku më le!
Përgjigje e: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

Nuk i perfilli thashethemet fare,shpesh behem e shurdher...
 

askushi 1

V.I.P
Anëtar
Sep 7, 2012
Postime
3,425
Pikët
113
Re: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

qe jam piktor klasi po nuk besoj...:d
 

Fiore

ON/OFF
Anëtar
Mar 3, 2012
Postime
915
Pikët
0
Vendndodhja
Venus
Përgjigje e: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

qe jam indiferente``Bej_dy_pompa``
 

askushi 1

V.I.P
Anëtar
Sep 7, 2012
Postime
3,425
Pikët
113
Re: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

qe jam humorist, por as kjo nuk me besohet...:d
 

Fiore

ON/OFF
Anëtar
Mar 3, 2012
Postime
915
Pikët
0
Vendndodhja
Venus
Përgjigje e: Thashethemet Qe Keni Degjuar Mbi Veten...

Andi,ti qenke mire,se degjoke thashetheme te mira:p
 
Top