• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

The Hurt Locker i pelqen ushtrise amerikane

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Komandanti i trupave amerikane ne Irak, gjernerali Raymond Odierno ka vleresuar “The Hurt Locker”.


Filmi qe ka fituar gjashte cmime Oscar, flet per jeten e tre specialisteve amerikane te bombave ne mision ne Irak.

Ajo qe me pelqen me shume tek ky film eshte se tregon shoqerine per te cilen ka nevoje si dhe tensionin e rrezikun e aktivitetit qe bejme atje, eshte shprehur Odierno.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top