• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

The Rich Kids Of Albania

Braveheart

V.I.P
Anëtar
Mar 28, 2015
Postime
2,464
Pikët
83
''Albania is one of the richest countries in the world'' ????? Since when ??

Eshte e vertet qe ne Shqiperi dhe Kosove ka shume lek por nuk jane ndare mire. Diferenca ndermjet te varfer dhe te pasur eshte e madhe. S'ka investime, no job market, pagesa te ulet etc . Korrupcion...

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=mL20T_3qAp8[/ame]
 
Last edited by a moderator:

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
19,037
Pikët
113
Përgjigje e: The Rich Kids Of Albania

E kam pare kete
One of the richest countries in the world! Funny lol
 
Anëtar
Feb 29, 2012
Postime
4,894
Pikët
83
Përgjigje e: The Rich Kids Of Albania

Ende behet pastrim i bollshem, i dukshem, dhe mbase perfitues i parave te pista ...
 

Braveheart

V.I.P
Anëtar
Mar 28, 2015
Postime
2,464
Pikët
83
Përgjigje e: The Rich Kids Of Albania

E kam pare kete
One of the richest countries in the world! Funny lol
hahahahaha :p

shume gabime po bajn keto youtube videos. -qesh-

E pash ni video 'Best places to live in Asia' --> Saudi Arabia -qesh-
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
2,564
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Përgjigje e: The Rich Kids Of Albania

1% kontrollojne pasurine e ketij vendi.
 
Anëtar
Feb 29, 2012
Postime
4,894
Pikët
83
Përgjigje e: The Rich Kids Of Albania

1% kontrollojne pasurine e ketij vendi.
Bijt e bijat e ktyne nji perqindshave kan per t'dal n'demostrata per t'ndryshu/shkallmu sistemin universitar n'Europ e gjetiu - veç n' Shqiperi nuk gjenden (perjashtu bllokun e rezortet)!
 

Metarch

Paemen
Anëtar
Sep 7, 2016
Postime
92
Pikët
8
Përgjigje e: The Rich Kids Of Albania

1% kontrollojne pasurine e ketij vendi.
1% kontrollon pasurine e cdo vendi. Ashtu eshte natyra e pasurise, sa vjen e koncentrohet. Problemi eshte se 1%-shi yne jane ca provinciale te trashe me babezi katundareske.
 
Top