• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thenie pa vlere nga njerez te vegjel.

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
7,910
Pikët
113
Ai qe te ben gropen eshte ne grope vet.


p.s. Gropist
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 22, 2010
Postime
12,431
Pikët
113
Une nga Vlora ti nga Fieri hajde .....

Naten e mire !
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
45,386
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
A do te kishim po te njejtin trajtim ne, sikur kafshet te mbyllnin neper kafaze e kopshte zoollgjike, qenien njeri.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
32,200
Pikët
113
"It's not that I'm afraid to die, I just don't want to be there when it happens."

Woody Allen
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
57,220
Pikët
113
Disiplina e partisë do të thotë se pakica i nënshtrohet shumicës. Nëse mendimi i pakicës është refuzuar, pakica duhet të mbështesë vendimin e miratuar nga mazhoranca. Nëse është e nevojshme,pakica mund ta ngrejë çështjen përsëri në mbledhjen tjetër, megjithatë, të gjitha veprimet në kundërshtim me vendimin e marrë janë të papranueshme.

(Dhjetor 1929). Punimet e zgjedhura nga ........................Mao Tse-tung, Vol I

PS....te BUDALLALLEPSESH nje komb duhet te jesh..................GJENIAL -qesh- -qesh- -qesh-

FAZITI..Kina ka ndryshuar fale ideve MAOcediane,vetem kta trojanet tane do ngelen=KLLUFA per tere jeten.

TUNGI.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
32,200
Pikët
113
@SystemA
Ndonje thenie nga shoku Zhou Enlai do te na sjellesh, se ai ishte dhelper e Azise. ?
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
7,910
Pikët
113
Fjalet jane si dyfeku i xha Kasèmit dhe pordhet e Meleqes.
 
Top