• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thenie pa vlere nga njerez te vegjel.

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
45,386
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Sa here lexoj vehten tek kam shprehur thenie te mbrapshta te nje njeriu te vogel tek kjo tema, perseri mendoj qe kam lene ca vend te shprehem edhe me shume per vleren zero.
 

Marla

+ -
Anëtar
Apr 3, 2020
Postime
4,350
Pikët
113
Dashuria eshte mencuria e budallenjve, dhe budalliku i te zgjuarve
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
13,364
Pikët
113
Ka shumë njerëz të varfër, që gjithçka që kanë, është paraja. 🤓
 

ciarli

subzero
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,599
Pikët
113
parate e shumta te shpojne xhepin, zemren, kurse nje xhep pa pare ta shkul ate!
pasaniku eshte trim kur guxon me te drejte, por edhe varfanjuku eshte trim kur rriskon kundravajtje!
 

Marla

+ -
Anëtar
Apr 3, 2020
Postime
4,350
Pikët
113
Njeriu qe vetem per veten e vet mendon eshte si nje njeri qe hije leshon.
 
Top