• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thenie pa vlere nga njerez te vegjel.

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
28,043
Pikët
113
Dash pa dash, pastro tavolinen, para se te fillosh te hash,..
 
Last edited:

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
45,386
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Nese ndihesh me brenge sepse ke lare nje vrime mos lejo qe brenga te leshoje kaq shume ndergjegjie ulerime
 
Last edited:

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
45,386
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Uraten mbaje n’zemer t’ngujume por mos e truj kur idhnimin e l’shon jo fort t’kontrullume.
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
45,386
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Mendo 9 here dhe kafsho gjuhen njihere venit.....ate qe deshte me e l'shu capraz mos ja l'sho as qenit.
 
Top