• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Theron dhe Reeves janë çifti i ri i dashuruar

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Charlize Theron dhe Keanu Reeves janë çifti i ri i dashuruar i Holliëoodit. Pas një darke të përbashkët në restorantin “Bouchon” në Beverly Hills, ata nuk arrinin të ndaheshin më nga njëri- tjetri.


Një kohë të gjatë u përqafuan, disa herë edhe u puthën. Disa minuta më vonë secili me automobil të vetin shkoi në drejtim të tij, raportojnë mediet amerikane. As Charlize as Keanu deri tani nuk kanë qenë të martuar.

Ata kanë shumë vite që njihen , kanë luajtur shumë filma bashkë si”Nëntori i ëmbël”, “ Avakati i djallit” e shume filma të tjerë por vetëm kohët e fundit ata kanë filluar ta shohin njëri- tjetrin më një sy ndryshe, dhe menduan se midis tyre tyre ka dicka meë shumë se shoqëri.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top