• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Theron shoqërohet me kolegun Thal

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Bukuroshja afrikano-jugore, Charlize Theron ka nisur të shihet shpesh me kolegun Eric Thal.

Mediat amerikane citojnë disa burime ende të pasigurta, sipas të cilave, Theron nuk është me single. 35 vjeçarja dhe 45 vjeçari nuk janë shfaqur në publik bashkë, por sipas një burimi, ata kanë të përbashkët dashurinë për bujqësinë, pasi të dy zotërojnë ferma.

“Të dy duan të largohen nga Hollywoodi dhe të shkojë në fermën që ndodhet në New York”, thekson burimi. Theron e mbylli lidhjen me Stuart Townsendin gjatë këtij viti, pas pothuajse një dekade.
 
Top