• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thyen murin e garazhit në katin e shtatë

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy


Një burrë nga Tulsa e Oklahomas në SHBA gabimisht parkoi Mercedesin e bardhë në garazhin e tij në katin e lartë dhe për pak sa nuk ra nga kati i shtatë.
Në vend të frenit të këmbës ai preku gasin dhe theu murin e garazhit në ndërtesën e Bank of America.

Për fat askush nuk u lëndua edhe pse në rrugë ranë pjesët e murit, por janë dëmtuar vetëm disa automjete të parkuara në rrugë, shkruan Daily Mail.

Policët arritën që ta kthejnë automjetin në ndërtesë sepse rrotat e fundit nuk i ishin dëmtuar. Ndërsa kalimtarët e rastit kanë fotografuar këtë pamje të pazakontë. /Telegrafi/
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Thyen murin e garazhit në katin e shtatë

haahahahhahahaha
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Thyen murin e garazhit në katin e shtatë

looooool paska dasht me fluturu ky he pika hahahahaahaha
 
Top