• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ti raportojmë postimet e pahijshme ose jashtë rregullave të forumit!

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,169
Pikët
113
Vendndodhja
Një nga të drejtat që kanë anëtarët e forumit është që nëse ndeshen me postime ose me një shkrim të ndonjë anëtari që ofendon, përdor rracizëm ndaj trojeve SHQIPTARE, është shkruar jashtë temës së diskutimit, postimi është shkruar tërësisht në gjuhë të huaj, ose postimi përmban link reklamues të webfaqeve të ndryshme etj... atëherë ju si anëtarë keni mundësinë të lajmëroni stafin e forumit ndaj ndonjë postimi të tillë.
Hasa në një shkrim/postim të pahijshëm ose jashtë rregullave te forumit. Si mund ta raportoj tek mirëmbajtësit e forumit?
Në të majtë të çdo posti ke një buton të vogël: kur klikon aty të hapet një dritare ku mund të shkruash arsyen e shkrimit/postimit të anëtarit/es që do ta raportoni të cilën do ta lexojnë moderatorët, supermoderatorët dhe adminat e forumit.

Në pamjen e mëposhtme mund të shifni vendodhjen e butonit. Kujdesu të shtypësh botonin në të cilën ndodhet shkrimi që doni të raportoni pasiqë secili post ka butonin e vet të veçantë.
F82F3743-CA86-4C6D-8492-ED15CE11A2AB.jpeg


Ju lutemi anëtarëve të Forum-Al.com që të merrni edhe ju pjesë në mbarvajtjen e forumit tonë duke i ardhur në ndihmë stafit të tij. Moderimi i forumit nuk është një detyrë shumë e thjeshtë, por moderimi mund të bëhet më i lehtë për stafin nëse edhe anëtarët japin një ndihmë të lehtë aq sa të thjeshtë.

Stafi i forumit.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top