• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tifozat e Brazilit

TOMMY

Mia San Mia
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,763
Pikët
113
Vendndodhja
Allianz-Arena
Përgjigje e: Tifozat e Brazilit

A ka ngel nai tifoZ Brazilian ne forum e. Grup i forte ne boteror. Sidomos me Zvicren e Shqiptarizuar keni me pas ca pune lol
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
30,759
Pikët
113
Brazili dhe Boterori 2018

S’e kam ndjekur Brazilin vitin e fundit dhe s’di nese ka shance ne kete boteror. Por edhe pse xhinga e tij eshte zbehur, uroj te kete sukses kete radhe. Mezi e pres kete kampionat. :)

https://www.youtube.com/watch?v=RwmrwHwxiKc
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
30,759
Pikët
113
Përgjigje e: Brazili dhe Boterori 2018

https://www.youtube.com/watch?v=JeYyx87NWrU
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
30,759
Pikët
113
Përgjigje e: Brazili dhe Boterori 2018

https://www.youtube.com/watch?v=jnoz4NuYMU8
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
30,759
Pikët
113
Përgjigje e: Brazili dhe Boterori 2018

https://www.youtube.com/watch?v=SPZD3SutK00
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
30,759
Pikët
113
Përgjigje e: Brazili dhe Boterori 2018

https://www.youtube.com/watch?v=3JoXWB1BiDY
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
30,759
Pikët
113
Përgjigje e: Brazili dhe Boterori 2018

Bravo Rahman-i! :)

https://www.youtube.com/watch?v=Uvp5HHemf1w
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
55,775
Pikët
113
Përgjigje e: Brazili dhe Boterori 2018

https://www.youtube.com/watch?v=wu0FfcdZQ18
Masanej ja u skuqi axurreve sepse kishin portier apo ruajtes te kulles si interisti zenga(e vetmja gjuajtje ne kuadrat apo kur i bi deres)
AproPO...
https://www.youtube.com/watch?v=xFeu-7Wezbo
Si MARADONA se bo NONA....
https://www.youtube.com/watch?v=hXOlG20bO9A
Qe thua tina.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
30,759
Pikët
113
Përgjigje e: Brazili dhe Boterori 2018

Me italianet apo gjermanet je ti?
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
55,775
Pikët
113
Përgjigje e: Brazili dhe Boterori 2018

Me Italianet ne futboll,me gjermanet si pagese,me jugosllavet ne kosharka,me caubojsit per country,me ruset ne Balet,me veshderrat si Rock...e shume te tjera.
Si te perfytyroje une ty...
https://www.youtube.com/watch?v=PIb6AZdTr-A
por....mceftas.
baby.
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,209
Pikët
83
Përgjigje e: Brazili dhe Boterori 2018

Brazili kte boteror ka ekip shume me te mire se ai i 2014 , dhe jane nder 3-4 ekipet favorite qe mund te fitojne boterorin. Megjithate Brazili me stilin Ginga veshtire te fitojne boteror sepse ekipet evropiane e kane rrit shume nivelin e futbollit.
Pastaj jane ekip qe bazohen shume tek Neymar ,lojtar shume i mire por qe punon shume pak per grupin.

Te shofim...

Une ket vit ne mungese te Italise do bej tifo per Argjentinen dhe Anglezt qe me m'nigju njeri do thone ceshte ky i cmendur qe ben tifo per 2 ekipe qe e urrejne ne maksimum njeri tjetrin lol
 

Beu_Shpata

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 8, 2016
Postime
3,393
Pikët
0
Përgjigje e: Brazili dhe Boterori 2018

Skuadra e Brazilit ne Boterorin e 86's nuk perseritet me!

Ka qene skuadra me e mire e te gjitha koherave!

Ata qe mendojne ndryshe nuk e njohin mire futbollin!
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,209
Pikët
83
Përgjigje e: Brazili dhe Boterori 2018

Skuadra e Brazilit ne Boterorin e 86's nuk perseritet me!

Ka qene skuadra me e mire e te gjitha koherave!

Ata qe mendojne ndryshe nuk e njohin mire futbollin!
E ngaterron me te 82 , por edhe e 86 e mire ka qene.
 

Beu_Shpata

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 8, 2016
Postime
3,393
Pikët
0
Përgjigje e: Brazili dhe Boterori 2018

E ngaterron me te 82 , por edhe e 86 e mire ka qene.
82 nuk e mbaj mend por ate te 86's e mbaj mend me mire sidomos lojen me Francen ku edhe u eleminua. Qe nga kjo ndeshje une kam filluar te kem antipati per Platinine e cila vazhdon edhe sote per arsye edhe me afer se eleminimi i Brazilit.
 

Performer

ngc
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
30,949
Pikët
113
Përgjigje e: Brazili dhe Boterori 2018

Mua me pelqente shume Diego Maradona(argjentinas ) lol kam pas nje bluze me emrin e tij dhe ne shkolle sa her me therriste te ngrihesha ne mesim nje profesor me therriste me emrin maradona :p

Nje her mi kishte ngritur nervat e me thirri disa her un sju pergjigja deri sa me thirri ne emrin tim

Eh ca koherash te bukura sa me pasion i kemi pas ndjekur boteroret te gjithe :)
 
Last edited by a moderator:
Top